DGW Development

Rozpoczęcie budowy nowej inwestycji

Wystartowaliśmy z budową naszej nowej inwestycji, a więc osiedla złożonego z pięciu bliźniaków położonych w podpoznańskim Czerlejnie, tuż za Gowarzewem. Pierwsze dwa pokazowe mieszkania będą gotowe na wiosnę 2023, natomiast budowę pozostałych bliźniaków zakończymy latem 2023.

Każdy bliźniak oferuje powierzchnię w wysokości 102,8 m2 oraz własny ogród, taras i miejsca parkingowe. Warto zwrócić uwagę na bardzo funkcjonalny układ wnętrza. Na parterze znajdzie się przestronny salon z jadalnią oraz przemyślaną, oddzielną wnęką kuchenną. Wygospodarowaliśmy także miejsce na toaletę z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap i wnękę na szafę.

Na piętrze znajdują się cztery sypialnie oraz łazienka z prysznicem i wanną. W sam raz dla rodziny z dziećmi. Otoczenie Czerlejna napawa spokojem i dobrą aurą. W sąsiedztwie mieści się sklep, a kawałek dalej przedszkole oraz szkoła podstawowa. Czerlejno umiejscowione jest nieopodal węzła z drogą ekspresową S5, dlatego dojazd do Poznania zajmuje nie więcej niż 10-12 minut.